+90 212 909 5956
dkd@dkdconsultancy.com

Blog

physiotherapist holding womans leg

Katar’da fizyoterapist olmak için bilgiler

Katar’da fizyoterapist olmak için öncelikle 2 sene tecrübeye sahip olmalısınız. Katar’da fizyoterapist olmak için ayrıca bazı belgeleri elde etmek ve bu belgeler için gerçekleşmesi gereken işlemleri yapmalısınız.

medical professionals sitting on a chair in front of a glass table while having a conversation

Katar’da doktor olmak için şartlar ne?

Katar’da doktor olmak için bazı şartlar var. Katar’da doktor olmak için gereken bu şartlar arasında pratisyen doktorlar için 5 sene, uzman doktorlar için 3 sene tecrübe şartı var.

chairs arranged on table

Katar’da diş hekimliği denklik işlemleri neler?

Katar’da diş hekimliği denklik işlemleri için birçok prodesür bulunuyor. Katar’da diş hekimi olmak için gerekli bu işlemleri DKD Danışmanlık ekibi ile kolayca aşabilirsiniz.

woman taping client back

Dubai’de fizyoterapist olmak: Dubai’de fizyoterapistlik yapabilir miyim?

Türkiye’deki fisyoterapsitler, Dubai’de fizyoterapist olmak için gereksinimlerini araştırıyor. Ama Dubai’de fizyoterapist olmak düşündüğünüz kadar kolay değil.

white and gray hospital chair

Dubai’de diş hekimliği: Dubai’de diş hekimi olmak hakkında

Dubai’de diş hekimliği için temel 3 adım var. Tüm adımları başarıyla tamamlamanız durumunda Dubai’de diş hekimliği yapmaya başlayabilirsiniz.

photo of doctor checking on her patient

Dubai’de doktorluk: Dubai’de doktor olmak mümkün!

Dubai’de doktor olmak istiyorsanız öncelikle lisans/denklik almanız gerekmektedir. dubaidedoktorluk.com internet sitemizi ziyaret ederek Dubai’de doktorluk ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilir ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tr_TRTR
Scan the code